Size bir telefon kadar yakınız
+09 536 760 62 78
Dil Seçin
trende

ENDKA MIG 350 C Gazaltı Kaynak Makinesi

20.03.2022
3 görüntülenme
ENDKA MIG 350 C Gazaltı Kaynak Makinesi

ENDKA MIG 350 Kompakt ve hava soğutmalı bir Gazaltı kaynak makinasıdır. 0-20mm arası metallerin sürekli ve punta kaynağı gerektirdiği yerlerde kullanılır.Makina isteğe bağlı olarak Çelik,Paslanmaz ve Alüminyum kaynağı yapabilir.Kullanım alanları otomotiv sanayi, mobilya sanayi, çelik eşya sanayi, makina sanayi,gemi sanayi ve çelik konstrüksyon imalatıdır.İhtiyaca uygun tasarımı sayesinde kullanımı rahat , servisi kolaydır.Makina termik koruma sistemine sahiptir

Teknik Özellikleri
Ürün Görselleri
Merak Edilenler
Bobin yapısı hakkında

Makine 350 Amper Alüminyum bobin grubuna sahiptir. Bilinenin aksine Alüminyum bobin Bakır bobinden daha verimsiz yada daha problemli değildir. Alüminyum bobin imal edilirken önemli kriterlere dikkat edilirse soğutma karakterinden dolayı alüminyum bobin daha hızlı soğuduğu için daha az tepkisel direnç uygular. Belirli bir gücün üzerine çıkılmadığı sürece alüminyum bobinler bakır bobinlere göre testlerde daha hızlı tepki verebilme yeteneğine sahip olduğu için düşük kapasiteli makinelerimizde bu trafoları kullanmayı tercih ediyoruz.

Alüminyum trafolara sahip makinelerin garanti süreleri nedir?

Özellikle Gazaltı kaynak makinelerimizde ülkemizin yasaları gereği minimum 2 yıl garanti vermek zorundayız. Ancak üretim tecrübemize ve mühendisliğimize güvenerek Türkiye içerisinde satılan tüm Gazaltı kaynak makinelerimiz 2 yıl, üretim hatalarına karşı ana trafoları (Alüminyum veya Bakır) 10 yıl garantilidir.

Üretim ve satış şekli nedir?

Tüm aksamlar Endka Endüstriyel Kaynak Sanayi ve SNS Plazma ve Kaynak Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. bünyesi altında üretilmektedir. Dilerseniz üretim hanemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitemiz olan www.kaynakmarketim.com web sitemizden ürünlerimize ve bunlara ait yedek parça, sarf malzemelerine ulaşabilirsiniz. Tabi ki alt yapımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Sonbahar Kampanyası
Ürünümüzü e-ticaretten satınalabilirsiniz!
Oturduğunuz yerden ürünü satın alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. www.kaynakmarketim.com Türkiye’nin en büyük kaynak marketi.
Servis İstiyorum
Satınalmak istiyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.