Size bir telefon kadar yakınız
+09 536 760 62 78
Dil Seçin
trende
31.10.2017
2 görüntülenme
A 70 Air Plazma

Endka havalı kesme plazma makinaları muhtelif kalınlıktaki metal malzemeleri hızlı, pürüzsüz ve temiz kesme işlemini yapan yüksek verimli makinalardır. Oto yan sanayilerinde, makine imalatında çelik konstrüksiyon yapımında manuel veya mekanize olarak kullanılabilir. Yapımında kullanılan teknoloji ile arıza riski düşük sarf malzemeleri bol bulunan ekonomik yedek parçalardan seçildiğinden kesme maliyeti düşüktür.

Teknik Özellikler
Ürün Görselleri
Merak Edilenler
A70 Plazma’nın kesme kapasitesi tam olarak nedir?

Yaptığımız testler sırasında A70 ile 15mm ye kadar çıktık fakat makinemizin 5 ile 10 cm uzunluğunda kesimde sorun çıkmadan devam etti. Daha fazlasında kesim kalitesizleşmeye hatta koparma yapamadığını görmeye başladık. Bu sebepten makinemiz için max. 12 mm kapasitenin uygun bir kullanım alanı olduğunu belirtmek isterim.

A70’in Standart torç boyu nedir?

Ürettiğimiz plazmalar standart 6 mt torç ile verilir. Fakat opsiyonel olarak 12 veya 18 mt olarak da düzenleme yapılabilir.

Kompresör seçimi nasıl yapılmalıdır?

4,5 – 6 bar arası ve 120-150 Lt kapasiteli bir kompresör kullanılması yeterlidir.

Kampanyaları takip edin
Kampanyaları takip edin
Ürünümüzü e-ticaretten satınalabilirsiniz! Oturduğunuz yerden ürünü satın alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. www.kaynakmarketim.com Türkiye’nin en büyük kaynak marketi.
Servis İstiyorum
Satınalmak istiyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.