Size bir telefon kadar yakınız
+09 536 760 62 78
Dil Seçin
trende

MIG 600 Gazaltı Kaynak Makinesi

31.10.2017
904 görüntülenme
MIG 600 Gazaltı Kaynak Makinesi

ENDKA MiG 600-S  Gazaltı kaynak makinası yüksek kalitede ve hızda ,orta ve kalın malzemelerin kaynak işlemlerin için dizayn edilmiştir.Makinanın kullanımı kolay,güvenli ve uygulama üniteleri ihtiyaca uygundur. İçerisinde su ve hava soğutma sistemleri bulunur.Kontrol sistemlerinde  görsellik ön planda tutularak tasarlanıp kullanımınıza sunulmuştur.Montajı rahat ve çantası sayesinde hareket sahası geniş bir makinadır.

Gemi yapımı,makina ve çelik konstrüksyon imalatlarında kullanılmaktadır. Ayrıca 600 Amperlik gü ünitesi sayesinde  TOZALTI uygulamalarında da kullanılabilir.Makina isteğe bağlı olarak Çelik,Paslanmaz ve Alüminyum kaynağı yapabilir.

Mevcut makine üzerinde 4×4 ø40 tel sürme gurubu kullanılır.

Teknik Özellikleri
Ürün Görselleri
Merak Edilenler
Bobin yapısı hakkında

450 Amper ve üzeri diğer tüm makinelerimizde bakır bobin kullanılmaktadır. Ürünümüz yüksek dayanım ve 600 Amper ürettiği için bakır ile üretilmiştir.

Endka sahiplerinin makinelerinin garanti süreleri nedir?

Özellikle Gazaltı kaynak makinelerimizde ülkemizin yasaları gereği minimum 2 yıl garanti vermek zorundayız. Ancak üretim tecrübemize ve mühendisliğimize güvenerek Türkiye içerisinde satılan tüm Gazaltı kaynak makinelerimiz 2 yıl, üretim hatalarına karşı ana trafoları (Alüminyum veya Bakır) 10 yıl garantilidir.

Üretim ve satış şekli nedir?

Tüm aksamlar Endka Endüstriyel Kaynak Sanayi ve SNS Plazma ve Kaynak Teknolojileri San.Tic.Ltd.Şti. bünyesi altında üretilmektedir. Dilerseniz üretim hanemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca e-ticaret sitemiz olan www.kaynakmarketim.com web sitemizden ürünlerimize ve bunlara ait yedek parça, sarf malzemelerine ulaşabilirsiniz. Tabi ki alt yapımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz.

Kampanyaları takip edin
Ürünümüzü e-ticaretten satınalabilirsiniz!
Oturduğunuz yerden ürünü satın alabilir veya servis talebinde bulunabilirsiniz. www.kaynakmarketim.com Türkiye’nin en büyük kaynak marketi
Servis istiyorum
Satınalmak istiyorum
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.